Yönetim Hizmetleri

Yönetilen Hizmetler portföyümüzün bir alt kümesi olarak, Yönetim Hizmetleri de Premier DC Veri Merkezi, işletmenizin BT (Bilgi Teknolojileri) altyapı bileşenlerini hizmet (XaaS) olarak maksimum oranda sağlama hedefine paralel olarak özel önem verdiğimiz alanlardan birisidir.

Yönetim Hizmetleri sayesinde rutin yönetim hizmetlerinizi uzman teknik personelimize emanet ederek altyapılarınızın yönetiminin en güncel bilgilerle yapılmasını sağlayabilirsiniz ve bulunması zor ama işletmeniz için kritik yetkinliklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Linux, Sunucu Yönetimi

Centos, Debian, Ubuntu, Linux sunucu kurulumu, güncellemeler, performans yönetimi ve güvenliğiniz uzman personelimizle güvencemiz altında.

Windows Server Yönetimi

Windows sunucu kurulumu, güncellemeler, performans yönetimi ve güvenliğiniz umzan personelimizle Premier DC Veri Merkezi’nin güvencesinde.

Vmware, Openstack, OnApp Private Cloud (Özel Sanallaştırma Platformu) Yönetimi

İşletmenize özel Vmware, Openstack, OnApp Sanallaştırma Platformlarınızın planlaması, kurulumu ve yönetimi uzman personelimize emanet.

Firewall Yönetimi

Firewall ve Firewall güvenlik politikaları yönetiminizi uzman personelimiz üstleniyor.

Proje Yönetimi ve Kurulum Yönetimi

Altyapılarınızın Premier DC Veri Merkezi’ne taşınmasında, kurulum çalışmalarınızda işinize en uygun senaryoların belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi için gereken proje yönetimi ve uzman desteği.