Yönetilen Hizmetler

Premier DC Veri Merkezi, işletmenizin BT (Bilgi Tekenolojileri) altyapı bileşenlerini hizmet (XaaS) olarak maksimum oranda sağlamayı amaç edinmiştir ve bu amaç doğrultusunda yönetilen hizmet portföyünü sürekli geliştirme hususuna özel bir önem vermektedir.

Yönetilen Firewall, Yönetilen Load Balancer, Yedekleme Yönetimi, Paylaşımlı Storage, Monitoring, DDOS Koruma…

Tamamlayıcı hizmetlerle esnek, ölçeklenebilir BT altyapısı oluşturmak için gereken tüm hizmetlere kolayca ulaşın.

Yönetilen Firewall:
Fortigate teknolojisiyle Firewall gereksinimlerinizi aylık ödemelerle ve yönetimi dahil olarak karşılıyoruz.

Yönetilen Load Balancer (Yönetilen Yük Dengeleme)
Load Balancer (Yük Dengeleme) ihtiyaçlarınız için Citrix teknolojisiyle ve geniş dengeleme parametre seçenekleri hizmetinizde.

Yönetilen Veri Depolama
İleri veri depolama teknolojilerine paylaşımlı altyapılar üzerinden aylık ödemelerle ulaşın. Kapasite artış ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayın.

Yönetilen Veri Tabanı Güvenliği ve Uyumluluk Yönetimi (DataSunrise)
Proxy veya dinleme modunda tüm veri tabanları için veri maskeleme, veri şifreleme, SQL Injection, Brute Force atak önleme hizmeti ve KVKK, GDPR, BDDK yönetmelikleri gibi düzenlemelere ve size özel her tür veri için veri güvenliği ve uyumluluk yönetimi.
Yönetilen Yedekleme
En güvenli veri yedekleme teknolojileriyle paylaşımlı altyapılar üzerinde verilerinizi aylık ödemelerle saklayın ve gerektiğinde kolayca erişin. Artan veri hacminize paralel olarak gereken kapasite artışlarını dert etmeyin.

Monitoring
Bilgi Teknolojileri altyapılarınızda performans yönetiminizin önemli bir parçası olan monitoring altyapısı seçeneklerimiz emrinizde.

Anti DDOS (DDOS Koruma)
Otomatik devreye giren ve atak trafiğini temizleyen DDOS Koruma hizmetimizle ve uzman ekibimizle DDOS ataklarına karşı savunmanızı yönetiyoruz ve savunma politikanızı birlikte belirliyoruz.

Yönetilen Güvenli Erişim
Uzaktan erişim ihtiyaçlarınızda Forti Token yönetilen çözümümüzle ölçeklenebilir güvenli erişim altyapımız emrinizde.