Yedekleme Hizmetleri

Geniş seçeneklerle veri depolama (Storage) ve yedekleme (back-up) hizmetleriyle verileriniz ileri teknolojilerle ve uzman personelimizle güvende.

Sürekli geliştirdiğimiz yönetilen hizmetler portföyümüzün bir parçası olarak veri depolama ve yedekleme hizmetleri, Premier DC Veri Merkezi için stratejik öneme sahip alanlardan birisidir.

Veri Depolama (Data Storage)
Fiziksel sunucu ve bulut altyapılarından yüksek süratle erişilebilen paylaşımlı altyapılarla hızlı ölçeklenebilir veri depolama altyapısı edinmenin en kolay yolu. Geniş performans seçenekleriyle altyapı ihtyaçlarınıza göre kullandıkça artan aylık ödeme planlarıyla.

Nesne Depolama (Object Storage)
Premier DC Veri Merkezi Openstack Genel Bulut Hizmeti kullanıcıları, modern uygulama mimarilerinde kendine gittikçe daha fazla yer bulan nesne depolama altyapı hizmetine kolayca sahip olabiliyor.

Yedekleme (Back-up, Back-up as a Service)
Seçeceğiniz yedekleme planlarına göre yedeklemelerinizin düzenil bir şekilde yapıldığıi ileri yedekleme teknolojilerine kolay ölçeklenebilir şekilde ulaşın. Dilerseniz kendi veri merkezinizde veya farklı bir veri merkezinde bulunan verilerinizi Premier DC Veri Merkezi’nde yedekleyin.