heading-icon
Sunucu Kiralama (Dedicated Server)

%100 Sizin kullanımınızda olmak üzere internet erişimi ve gereken enerji ile birlikte sunduğumuz sunucu hizmetidir. Geniş CPU, RAM, SSD ve SAS depolama seçenekleriyle işinize en uygun sunucuları sizin için hazırlıyoruz.

Dilerseniz seçtiğiniz sunucuları veri merkezimizden kiraladığınız kabinlerinize kurarak da kullanabilirsiniz.

Sunucu Kiralama hizmetlerimizde parça garantisi tarafımızca sağlanmakta, arıza anında bize sorunu iletmenizi takiben 15 dakika içerisinde arızalı parçalar değiştirilmektedir. Kiraladığınız sunucularınız tam yedekli Premier DC Network üzerinden %99,99 erişim kalitesi ile internet üzerinden tüm dünyaya ulaşabilmektedir.
Yönetilen Hizmetlerimizle ve Bulut Hizmetlerimizle Çözümlerinizi Tamamlayın
Firewall, Load Balancer, veri depolama, yedekleme, DDOS koruma, monitoring gibi yönetilen hizmetler ve Linux, Windows sunucu yönetim hizmetlerimizle kiraladığınız sunucularla oluşturduğunuz yapıları tamamlayabilirsiniz. Hibrit konfigürasyonlarınız için bulut hizmetlerimiz de emrinizde.
heading-icon

Genel Özellikler

7/24 Kesintisiz Destek
  • Sunucunuz ile ilgili fiziksel işlem talepleri veya merak ettiğiniz konular için Premier DC 7/24 yanınızdadır. Sistem yönetim konusunda destek ihtiyaçlarınızda Sistem Yönetim Hizmetlerimizden (SYH) servis satın alabilir, arıza veya özel bir ihtiyaç durumunda anında destek bulabilirsiniz. SYH ücretli bir ek servis olup bu konuda uzman teknik ekibimiz 7/24 sizlerden gelecek taleplere cevap vermektedir.


%99,99 Network Erişimi
  • Premier DC olarak, yedekli network erişimi sayesinde uzun süreli kesintilerden sizi etkilemeden kesintisiz erişim sağlıyoruz. Türk Telekom, Turkcell Superonline ve Vodafone ile direktfiber bağlantılarımız sayesinde Türkiye içerisindeki tüm networklere en hızlı ve yüksek kapasite ile erişirken, bunlara ek olarak dünyanın en büyük altyapı sağlayıcılarına da yedekli uluslararası fiber bağlantımız üzerinden bağlantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek Trafik Kapasitesi
  • Dedicated sunucularınız anlık 1 Gbit Port 100 Mbit internet erişim kapasitesine sahiptir, ihtiyaç anında sunucunuz anlık 100 Mbit Türk Telekom erişimi kullanabilmektedir. Aylık kotalı trafiklerinizde fiziksel bir engelleme bulunmamakta olup, aşım durumunda ek ücret ödeyerek sorunsuz ve hızlı internet bağlantısı kullanmaya devam edebilirsiniz.


IP KVM ile Uzaktan Erişim
  • Premier DC Dedicated ve Co-location Sunucularına dilediğiniz anda sanki yanınızdaymış gibi erişebilir ve yönetebilirsiniz. IP KVM ile fiziksel sunucularınızıı uzaktan açıp, kapatabilir; işletim sistemi vb. kurulumlarınızı uzaktan gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz bölge, il ve hatta ülke fark etmeksizin sunucularınız yönetiminizde olur.


Anında Parça Garantisi
  • Kiralık sunucularınızın tamamı anında parça garantisi kapsamındadır. Arızalanan parçayı bize bildirmenizi takiben 15 dakika içerisinde parçanın değişim garantisi bulunmaktadır. Yeni sunucu taleplerinizi süratle karşılamamızı da sağlayan geniş sunucu stoğumuz sayesinde gerekli durumlarda arızalı sunucu yeni bir sunucu ile komple ücretsiz değiştirilebilmektedir.
Anında Kurulum
  • Sunucu Kiralama hizmetlerimiz hazır stok yapımız sayesinde, online platformumuz üzerinden birkaç basit adımda, ürünü satın almanızı takiben çok kısa bir zaman içerisinde otomatik olarak kurulup erişiminize hazır hale getirilir ve size teslim edilir. Parça değişimi ihtiyaçlarınızda büyük oranda hazır bulunan parça stoğumuzdan istediğiniz özelleştirmeyi ve konfigürasyonu yapabilirsiniz. Anında kurulum, işletim sistemi kurulumu ve network ayarlarınızı otomatik olarak tamamlamanızı sağlar.