Veri Merkezi ve Sunucu Barındırma (Co-Location)

İstanbul’un merkezinde, 2200 m2 alanda kurulu, PCI/DSS sertifikalı Tier III veri merkezinde Özel Oda (Private Room), Tam Kabin, Yarım Kabin, Çeyrek Kabin seçenekleri. Dilerseniz, farklı salonlarda oluşturacağınız yapılarla Zone Yedekliliği.
Sunucu Kiralama, Yönetilen Hizmetler ve Bulut Hizmetleriyle Çözümlerinizi tamamlayın
Kiraladığınız kabinlerde kullanılmak üzere sunucu kiralama hizmetlerimizle; Firewall, Load Balancer, veri depolama, yedekleme, DDOS koruma, monitoring gibi yönetilen hizmetler ve Linux, Windows sunucu yönetim hizmetlerimizle işinize en uygun yapıları en hızlı şekilde oluşturabilirsiniz. Hibrit konfigürasyonlarınız için bulut hizmetlerimiz de emrinizde.
heading-icon
Genel Özellikler
Kolay Erişim
  • Premier DC, Flatofis’te bulunan ve 2.200m²’si beyaz alan olmak üzere toplamda 2.760 m² büyüklüğündeki üçüncü nesil veri merkeziyle 6.000'in üzerinde fiziksel sunucu ile müşterilerine veri merkezi hizmetleri sunmaktadır.

Esnek Depolama Alanı
  • Storage ve Blade server yapılarımız sayesinde kesintisiz ve sürekli artırılabilir depolama alanları sunmaktayız. Dilerseniz paylaşımlı veri depolama ve yedekleme hizmetlerimiz de emrinizde.


1. Seviye Destek
  • Uzman Premier DC Veri Merkezi ekibimiz sayesinde yerinde ve hızlı çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile en hızlı ve etkili şekilde sizlere destek vermekteyiz.


Uzaktan Destek (Remote Hands - Smart Hands)
  • Fiziksel müdahale gereken durumlarda talebiniz üzerine kablo değişikliği, parça değişimi gibi işlemler veri merkezi ekibi tarafından gerçekleştirilir.